Min første erfaring med smykkedesign fikk jeg som 17-åring på high school i USA. I kunstfag fikk jeg kjøpe inn råmaterialer og tenke ut designet til det som ble en sølvring – mitt første egenproduserte smykke. Det ble starten på en hemmelig drøm om å skape min egen smykkekolleksjon. Nå er den endelig her!

Smykker skal ikke bare være vakre å se på. Kanskje de også bærer med seg en historie, eller du kan ha fått de av noen som betyr noe spesielt for deg.

Jeg har lekt meg med elementer som stjernetegn, kompass og solen fordi det på mange måter er synonymt med eventyr og mystikk, og er ledestjerner i livet. Jeg har også tatt med meg en vakker krabbe, både fordi jeg som sørlending elsker alt sjøen har å by på – og selvfølgelig fordi jeg tross alt er en ekte landkrabbe.

Smykkene utgjør en perfekt gave til deg selv eller noen du bryr deg litt ekstra om. Hvert smykke er lagd med kjærlighet, men det er opp til deg å gi ditt smykke sin egen historie og symbolikk.

Janne

Forhandlere

Juvelen Strømmen 
+47 94020325
strommen@juvelen.no
Støperiveien 5,  2010 STRØMMEN

Juvelen Trekanten
+47 94020321
trekanten@juvelen.no

Gullfunn Strømmen 
+47 94020564
strommen@gullfunn.no

Gullfunn Eidsvoll 
+47 94020320
eidsvoll@gullfunn.no

Gullfunn Ski
+47 94020322
ski@gullfunn.no

Gullfunn Skedsmo
+47 91903734
skedsmo@gullfunn.no

Gullfunn Sandvika
+47 91901139
sandvika@gullfunn.no

Gullfunn Metro
+47 91902389
metro@gullfunn.no

Gullfunn Vinterbro
+47 64978500
vinterbro@gullfunn.no
Sjøskogenveien 7, 1407   VINTERBRO

Blaa Interiør AS
+47 91360826
aakki@blaalillesand.no
Senterveien 30, 4790 LILLESAND

Gullfunn Arena
+47 94020312
arena@gullfunn.no

Gullsmed Jensens Eftf AS
+47 37162017
g.jense@frisurf.no
Hovedgata 25, 4900 TVEDESTRAND

Harebakken Gull og Ur AS
+47 37162629
harebakkengullogur@gmail.com

Gullfunn Buskerud Storsenter
+47 94020505
buskerud.storsenter@gullfunn.no
Sandstranda 24, 3055  KROKSTADELVA

Gullfunn CC Drammen    
drammen@gullfunn.no
Tomtegata 36, 3012 DRAMMEN

Gullfunn Gulskogen
+47 94020506
gulskogen@gullfunn.no
Professor Smiths Allé 56/60, 3048 DRAMMEN

Gullfunn Hønefoss 
+47 94020509
honefoss@gullfunn.no

Hallingdal Gull & Sølv AS 
+47 32074301
g.b.gulliksen@gmail.com
Sentrumsvegen 68, 3550 GOL

Mestergull Hønefoss
+47 32121400
honefoss@mestergull.no
Storgt 6A, 3510 HØNEFOSS

Nesbyen Gullsmed AS
+47 45400084
post@nesbyengull.no
Kjøpesenteret, 3540 NESBYEN

Stortorvet Gullsmed  
+47 32731033
butikk@stortorvetgullsmed.no
Karsches Gate 3, 3611 KONGSBERG

Gullfunn Alta  
+47 94020527
alta@gullfunn.no
Markedsgata 21-25, 9510 ALTA

Gullfunn Kirkenes          
+47 94020514
kirkenes@gullfunn.no
Storg 2,  9900 KIRKENES

Gullsmeden AS
+47 92022585
gullsmed.reiersen@gmail.com
Sentrumsparken 4, 9510 ALTA

Henry Hansen Gull Sølv og Ur AS
+47 78951390
evatrasti@hotmail.com
Centrum 1, 9800 VADSØ

Gullfunn Elverum
+47 94020523
Martn@gullfunn.no

Jens Dybendal Gullsm. Optiker Ur Gl. AS
+47 62951543
mari@jensdybendal.no
Flisa Stormarked, 2270 FLISA

Skarnes Gullsmedforretning
+47 62961332
Ødegårdsveien 21, 2100 Skarnes

Coop Oppdal BA Gull & Gaver
+47 62483830
julie.hogstad@coop.no
Domus, 2500 Tynset

A. Lohne Gullsmedforretning AS
+47 55368671
post@a-lohne.no
Torgallmenningen 6, 5014 BERGEN

Berg Gull og Sølv Eftf AS
+47 53641025
ahaus2@start.no
Bakkegata 4, 5750 ODDA

Gullfunn Xhibition
+47 91906294
Xhibition@gullfunn.no
Småstrandgaten 3, 5014 Bergen

Johan D. Eide AS
+47 56300277
eideamfi@hotmail.no
Amfisenteret, 5200 OS

Johan Eide & Co AS
+47 56300484
gulleide@online.no
Osøyro, 5200 OS

Karsten Nyhammer AS
+47 96917474
butikk.gullsmed.nyhammer@gmail.com
Knarvik Senter, 5914 ISDALSTØ

Rosendal Gullsmedforretning
+47 53480037
rosendalgull@gmail.com
Skålakaien, 5470 ROSENDAL

Urm. J. Gjertsen AS
+47 55961857
gullsmed.gjertsen@protid.no
Torgallmenningen 8, 5014 Bergen

Øystese Gullsmed AS
+47 56555556
post@oystesegullsmed.no
Sjusetevegen 3, 5610 ØYSTESE

Wesselton
+47 90220494
post@wesselton.no
Loddefjordveien 2, 5171 LODDEFJORD

Asbjørn Loland AS
+47 95910930
post@loland.no
Skulevegen, 6230 SYKKYLVEN

Carat Fosnavåg
+47 91909750
caratfosnavaag@gmail.com
Fosnavåg Brygge, 6090 FOSNAVÅG

Istad Ur & Optikk AS
+47 71221471
istad.optikk@online.no
Havnegata 5, 6300  ÅNDALSNES

Vestnes Ur & Optikk AS
+47 71189065
vestnes.optikk@online.no
Sjøgata 34, 6390 VESTNES

Gullfunn Havnesenteret
+47 75009650
havnesenteret@gullfunn.no
Storgata 58, 8900 BRØNNØYSUND

Gullfunn Lofotsenteret
+47 97116064
Lofotsenteret@gullfunn.no
Storgata 8, 8370  LEKNES

Gullsmed Rørvik AS
+47 75170038
post@gullsmed-roervik.no
Strandgata 22, 8656 MOSJØEN

H. Johnsen Gullsmedvarer
+47 76080602
k-helj@online.no
Storgata 82, 8370 LEKNES

Smykkeskrinet AS
+47 76133611
post@smykkeskrinet-myre.no
Storgata 50, 8430 MYRE

Urmaker Bjerve Mosjøen AS
+47 75171166
mosjoen@bjerve.net
Smågan 2, 8656 MOSJØEN

Flækøy Gull & Sølv Lom
+47 61211331
flakoy.lom@gmail.com
Flækøybygget, 2686 LOM

Flækøy Gull & Sølv Vågå
+47 61237305
flakoy.vaga@gmail.com
Vågåveien 49, 2680 VÅGÅ

Gullfunn Gjøvik
+47 94020316
gjovik@gullfunn.no

Gullsmed Fagerholt
+47 61330293
gullsmed.fagerholt@gmail.com
Storgata 15 2750, GRAN

Gullsmed Laura AS
+47 61241949
post@gullsmedlaura.no
Coop Senter Dombås, 2660 DOMBÅS

Gullsmed Westby AS
+47 61160669
post@gullsmedwestby.no
Lenagata 34, 2850 LENA

Lille Gullkorn AS
+47 45410954
gran@lillegullkorn.no
Granstunet Kjøpesenter, 2750 GRAN

O K Hagen Valdres AS
+47 61356940
ok.hagen@n2u.no
Markaveien 2 2920, LEIRA I VALDRES

Ringebu Libris AS
+47 61280199
anne.kirsten.asphoug@libris.no
Jernbanegata 7, 2630 RINGEBU

Sønderby Sko as
+47 61112216
Sones@live.no
Landsbyporten, Storgata 55, 2870 DOKKA

Juvelen Lambertseter
+47 94020324
lambertseter@juvelen.no

Juvelen Bryn
+47 94020315
bryn@juvelen.no
Østensjøveien 79, 0667 OSLO

Juvelen CC Vest
+47 94020335
ccvest@juvelen.no
Lilleakerveien 16, 0283 OSLO

Tatler Bogstadveien
+47 22602958
nettbutikk@tatler.no
Bogstadveien 2, 0355 Oslo

Tatler CC Vest
+47 22732911
nettbutikk@tatler.no
Lilleakerveien 16, 0283 Oslo

Gullfunn Linderud
+47 22646100
bs.linderud@gullfunn.no
Erich Mogensønsvei 38, 0594 OSLO

Gullfunn Storo
+47 94008630
storo@gullfunn.no

Gullfunn Stovner
+47 94020348
stovner@gullfunn.no

Gullfunn Byporten
+47 94020517
byporten@gullfunn.no

Gullfunn Oslo City
+47 94020525
oslocity@gullfunn.no

Aksdal Gullhus AS
+47 52778384
utsira65@gmail.com
Aksdal Senter, 5570 AKSDAL

Bryne Ur & Gull AS
+47 51486190
post@brynegull.no
Jupitervegen 2, 4340 BRYNE

Christen Øygard Gull/Sølv AS
+47 51433443
DRagana.m1901@hotmail.com
Torggata 2, 4365 NÆRBØ

Gullkilden AS
+47 51821120
steinar@gullkilden.no
Gartnerveien 16, 4016 STAVANGER

Gullfunn Kvadrat
+47 94020567
kvadrat@gullfunn.no

Gullfunn Ålgård
+47 94020510
stasjonen@gullfunn.no

Gullfunn Åkrehamn
+47 52839922
akrehamn@gullfunn.no

Hauen Gull & Sølv AS
+47 51491814
post@hauen.no

Jæren Gull og Sølvsmie AS
+47 51482766
post@jgs.no

Jærhagen Gull og Ur
+47 48015943
jarhagen.gullogur@coop.no
Solavegen 25 4352, KLEPPE

Urmaker Arnestad AS
+47 53768052
post@urmakerarnestad.no
Sjoargata 14, 5580 ØLEN

Tingbui AS
+47 57675820
j-al-fl@online.no
Ruttinsli 13, 6856 SOGNDAL

Gull og Ur, Amfi Florø
+47 57741055
gullogurfloro@gmail.com
Hestenesgate 4, 6900 FLORØ

Gullfunn Herkules
+47 94020336
herkules@gullfunn.no

Gullfunn Down Town
+47 94020529
downtown@gullfunn.no
Kulltangvegen 70, 3921 PORSGRUNN

Gullfunn Tuven Senteret
+47 35010081
tuvensenteret@gullfunn.no
Tuvenbøygen 2, 3676 NOTODDEN

Gullsmed Moen
+47 35522768
elisa2m@online.no
Henrik Ibsensgt 3, 3724 SKIEN

Gullsmeden i Bøsenteret
+47 35950202
astri@postgull.no
Stasjonsvegen 28, 3800 BØ I TELEMARK

Eilif Rydeng AS
+47 77851010
kassa@gullsmedrydeng.no
Storgata 22, 9300 FINNSNES

Gullfunn Finnsnes
+47 77842240
post@kgu.no
Storgata 7, 9300 FINNSNES

Gullfunn Jekta
+47 94015850
jekta@gullfunn.no
Karlsøyveien 12, 9015 TROMSØ

Gullsmed Kristiansen AS
+47 77602490
post@gullsmedkristiansen.no
Kirkeg 14 2. etasje, 9008 TROMSØ

Kanebogen Gull og Ur AS
+47 77074780
post@kgu.no
Skillevegen 5, 9411 HARSTAD

Kanebogen Gull og Ur AS
+47 77674071
post@kgu.no
Heilov. 19 – Polarsenteret, 9015 TROMSØ

Sofies Gull og Ur AS
+47 95869208
sofie@storslettgull.no
Sentrum 18, 9151 STORSLETT

Bellini AS
+47 95495224
bellini@vktv.no
Jernbanegata 11, 7650 VERDAL

Bjerve Ur & Gull Brekstad AS
+47 488 53 085
brekstad@bjerve.net
Yrjars gate 35, 7130 BREKSTAD

Bonetta AS
+47 95138047
bonettaas@gmail.com

Coop Oppdal BA Gull & Gaver
+47 72400330
Gull.gaver@coop.no
Auneveien 3, 7340 OPPDAL

Coop Oppdal BA Gull & Sølv
+47 72433037
gullogsolv@oppdal.coop.no
Domussenteret, 7290 STØREN

Gullfunn City Lade
+47 73501364
citylade@gullfunn.no
Haakon VII gate 9c, 7041 TRONDHEIM

Gullfunn City Syd
+47 91909409
citysyd@gullfunn.no
Østre Rosten 28, 7075 TILLER

Gullfunn Melhustorget
+47 94020305
melhustorget@gullfunn.no

Gullfunn Nordregate
+47 73501362
nordregate@gullfunn.no
Nordregate 6, 7011 TRONDHEIM

Gullfunn Stjørdal
+47 74821370
stjordal@gullfunn.no
Torgkvartalet, 7500 STJØRDAL

Gullfunn Trondheim Torg
+47 94020552
torvet@gullfunn.no

Gullhjørnet
+47 93485999
nina.oren@coop.no

Koren Optikk AS
+47 73851930
post@korenoptikk.no
Kuben Kjøpesenter, 7100 RISSA

Skogstad AS Ur & Optikk
+47 72524225
brekstad@skogstad-optikk.no
Yrjars gate 29, 7130 BREKSTAD

Urmaker Bjerve AS
+47 74272895
namsos@bjerve.net
Søren R Thornes veg 19, 7800 NAMSOS

Urmaker Bjerve Steinkjer AS
+47 74165066
steinkjer@bjerve.net
Sjøfartsgata 2, 7714 STEINKJER

Urmaker Bjerve Stjørdal AS
+47 74 82 10 30
stjordal@bjerve.net
Stokkmoveien 2, 7500 STJØRDAL

Diamanthuset
+47 38031990
vagsbygd@diamanthuset.no
Kirsten Flagstadsvei 32, 4621 KRISTIANSAND S

Egil Berglihn AS
+47 38023878
egil@berglihn.no
Gyldenløves Gate 11, 4611 KRISTIANSAND S

Gaveboden AS
+47 38166775
post@gaveboden.no
Prestvollen 2, 4640 SØGNE

Gullsmed Danielsens Eftf. AS
+47 38263513
tone@gullsmeddanielsen.no

Gullfunn Sandens
+47 94020535
sandens@gullfunn.no

Lyngdal Gull & Sølv AS
+47 98074779
lyngdalgullsolv@outlook.com
Kirkeveien 29A, 4580 LYNGDAL

Perlemor Gullsmedforretning AS
+47 38155502
mona@perlemorvennesla.no
Eikelandsbygget, 4700 VENNESLA

TilPynt AS
+47 46190191
jeanette.w@live.no
Revåveien 9, 3070 SANDE I VESTFOLD

Gullfunn Farmandstredet
farmandstredet@gullfunn.no

Gullfunn Horten
+47 33046444
horten@gullfunn.no
Langgata 2, 3187 HORTEN

Gullfunn Hvaltorvet
+47 94020331
hvaltorvet@gullfunn.no

Gullfunn Revetal
+47 33050700
revetal@gullfunn.no
Retorvet, 3174 REVETAL

Ragnar Rønning AS
+47 33312345
gull-rr@online.no
Øvre Langgate 55, 3110 TØNSBERG

Gullfunn Askimtorget
+47 94020303
askimtorget@gullfunn.no
Eidsbergveien 5, 1830 ASKIM

Gullfunn Mosseporten
+47 94020513
mosseporten@gullfunn.no

Gullfunn Torvbyen
+47 94020559
torvbyen@gullfunn.no

Gullfunn Østfoldhallen
+47 94020571
ostfoldhallen@gullfunn.no
Dikeveien 28, 1661 ROLVSØY

Gullsmed M Ostad
+47 95970676
monica.ostad@icloud.com
Emil Mørchs vei 24, 1653 SELLEBAKK

Gullsmedbutikken Gressvik AS
+47 69329610
fredrikstad@buggeauthen.no
Storveien 81, 1621 GRESSVIK

Kyrre Berg AS Storbyen Sarpsborg
+47 69120822
tkyrre@online.no
Roald Amundsens Gate 36, 1723 SARPSBORG

Kyrre Berg St Mariegt AS
+47 69150322
kyrreber@online.no
St Marie Gate 78, 1706 SARPSBORG

Safir Gullsmedforretning Rygge AS
+47 69269800
lasse.pettersen@safir-gull.no
Rygge Storsenter, 1523 MOSS